شرایط استفاه سرویس

استفاده از خدمات سايت آرس هاست منوط به پذيرش و رعايت شرايط مذکور در اين توافقنامه مي باشد. 

بديهی است که اسپید هاست در قبال عواقب ناشی از تخلف از اين شرايط هيچگونه مسئوليتی را بعهده نمی گيرد.

 

 شرایط استفاده از سرویس هاست:

 1- مشتری متعهد می گردد که از اپلود و قرار دادن هرگونه صفحات فیشینگ و جعلی خودداری نماید,در غیر این صورت اکانت وی بصورت کامل مسدود میشه (فقط بصورت قانونی میتونید درخواست باز کردن اکانت بدید)

هر گونه استفاده نادرست از ساب دامنه rashn.site ممنوع میباشد و کسی که از این دامنه ساب دامنه میگیره و استفاده نادرست کنه به عهده خود شخص میباشد

 

 

2- مشتری متعهد می گردد از قرار دادن مطالب و فايل های با مضامين غير اخلاقی و يا مواردی نظير crack و warez و نيز مواردی نظير آموزش ساخت بمب و يا سوء استفاده از سرويس های ارائه شده در جهت اهداف خرابکارانه و يا ايجاد مزاحمت برای ساير کاربران اينترنتی خودداری نمايد. در غیر این صورت اکانت وی بصورت کامل مسدود میشه (فقط بصورت قانونی میتونید درخواست باز کردن اکانت بدید).

 

3- کليه کاربران می بايست قبل از پايان دوره سرويس نسبت به تمديد سرويس خود اقدام نمايند. در غير اينصورت پس از پايان دوره هيچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرويس پذيرفته نمی باشد، اسپید هاست قبل از پايان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طريق ايميل و پیامک به مالک سرويس اطلاع دهد ولی عدم انجام اين اطلاع رسانی به هر دليل موجب ايجاد هيچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

 

  • 6 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟